Inwestowanie z pasją kluczem do sukcesu

30 sierpnia 2021
0 Komentarzy
4T6A6907

Paweł Kuczera

Prezes Zarządu, Horyzont Inwestycji

Horyzont Inwestycji to firma stworzona przez ludzi z pasją, osób oddanych nieruchomościom, profesjonalistów w swojej dziedzinie, dbających przede wszystkim o dobro klienta. U nas klient traktowany jest podmiotowo, a nie przedmiotowo. Dzięki takim osobom jak my klient zyskuje:

– czas
– pieniądze
– bezpieczeństwo transakcji
– doradztwo
– spokój
– dostęp do klientów (min. przez system MLS; 97% dotarcia do potencjalnego klienta)
– optymalizację procesu sprzedaży

Zadowolenie klienta, naszym zadowoleniem!

Podpisujemy z klientem umowę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości na wyłączność. Umowę taką nazywamy Luksusową lub Kompleksową.

Powierzone nam do sprzedaży mieszkanie najczęściej przechodzi metamorfozę w formie tzw. i bardzo popularnego HOME STAGINGu, który ma za zadanie niewielkim kosztem, podwyższyć zdecydowanie wartość sprzedawanej nieruchomości. Kolejnym krokiem do celu, czyli SUKCESU jakim jest sprzedaż mieszkania, jest sesja fotograficzna, wykonywana przez artystę fotografika wnętrz. Zdjęcia są pełne profesjonalizmu i wydobywają najważniejsze walory każdego mieszkania. Jest to bardzo ważne, gdyż prace te trafiają do oferty sprzedażowej nieruchomości, którą tworzymy na potrzeby publikacji w branżowych portalach. W skład takiej oferty wchodzą:

– zdjęcia nieruchomości,
– bardzo dokładny jej opis,
– rzut-plan mieszkania z wymiarami poszczególnych pomieszczeń
– spacer wirtualny 3D czyli tzw. wirtualna wizyta w mieszkaniu
– jeżeli jest taka potrzeba i np. tworzymy ofertę na potrzeby sprzedaży działki lub domu, wykorzystujemy dodatkowo takie urządzenie jak dron.

Bardzo ważnym elementem, który stosujemy, aby wesprzeć sprzedaż, są żółte banery, wywieszane w oknie lub na balkonie sprzedawanego mieszkania. Jest to sprawdzony sposób, na pozyskanie potencjalnych nabywców.

4T6A6907

Na koniec wrócę jeszcze do nas, do dealerów nieruchomości, gdyż tworzymy świetny zespół ludzi, znających się bardzo dobrze na tym co robimy, bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Nasi współpracownicy posiadają licencje zawodowe PFRN (Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości). Bierzemy udział w networkingach, dzięki którym budujemy i podtrzymujemy relacje z naszymi klientami i kooperatorami.
Codziennie śledzimy rynek nieruchomości. Możemy pochwalić się wysoką liczbą sprzedanych nieruchomości. Jesteśmy godni polecenia. Mamy stałych klientów. Współpracujemy z wieloma firmami, a naszym celem jest pomnażanie kapitału własnego oraz naszych inwestorów. Z nami pomnożysz kapitał.

W naszym portfelu jest wiele innych usług:

INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI
INWESTYCJE DEWELOPERSKIE
MIESZKANIA NA ZAMÓWIENIE
REWITALIZACJA OBIEKTÓW
GOTOWCE INWESTYCYJNE
BUDOWA OSIEDLI

Zostaw komentarz